Etykietowanie produktów, znakowanie

Etykieta to ta część opakowania produktu, której celem jest przekazanie w sposób jednoznaczny umieszczonej na niej informacji odbiorcy końcowemu, którym często jest konsument. Jej głównym zadaniem jest zagwarantowanie odpowiednich i rzetelnych informacji o składzie produktu, a także jego zastosowaniu, właściwościach oraz zagrożeniu. Ponadto etykieta zawiera dane, które są niezbędne do prawidłowego zatowarowania produktu między innymi: nr produktu czy też partii.

Etykietowanie produktów może mieć również charakter marketingowy. Ciekawy projekt, rzucający się w oczy, pozwala wyróżnić produkt na tle innych, konkurencyjnych rozwiązań. Zapewnia także bardzo dobrą ekspozycję, poprawiając konkurencyjność oferty. Poprzez odpowiedni dobór kolorów, kształtów, grafiki możliwe jest także wzbudzenie konkretnych emocji oraz skierowanie przekazu do konkretnej grupy odbiorców. Właśnie dlatego odpowiednie etykietowanie jest tak istotne w strategii reklamowej marki.

Co oferujemy?
Świadczymy usługi w zakresie etykietowania produktów z różnych branż. Podejmujemy się między innymi:

  • oklejania produktów kodami
  • oklejania produktów naklejkami opisowymi
  • nanoszenia na opakowania tzw. indeksów
  • i inne

    • Zakres czynności ustalamy indywidualnie z naszymi Klientami. Określamy jaki ma być rozkład etykiet na produkcie, zwracając uwagę na zachowanie estetyki opakowania oraz funkcji informacyjnych. Dbamy, aby w wyniku naszych prac towar prezentował się efektownie, a także spełniał zadania marketingowe oraz informacyjne. Dla naszych Klientów podejmujemy się przeprowadzenia czynności na małych oraz dużych partiach produktów. Ponadto wykonujemy kompleksowe etykietowanie jednostkowych wyrobów, jak i towarów zbiorczych.

      Przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski. Proponujemy krótkie terminy – jednak zawsze mamy na uwadze realny czas na rzetelną i solidną realizację usług. Zapewniamy również atrakcyjne ceny oferowanych usług, które uzgadniamy indywidualnie – przy uwzględnieniu wielu czynników, jak m.in. liczba etykiet na jednym opakowaniu, ilość produktów w partii, itp